DENİZLİ ÖLÇME DEĞERLENDİRME MERKEZİ

LGS Okul Bilgileri

LGS Okul Bilgileri

Denizli İl Millî Eğitim Müdürlüğünün sınav sonuçlarının analizi ve eğitim öğretim faaliyetlerinin değerlendirilmesi çalışması kapsamında Okul, idareci, öğrenci bilgileri ve okulunuz 8.sınıf öğrencilerinin LGS sınavı sonuçlarından elde edilen ortalama sonuçlarının toplanması ile ilgili formun doldurulması ile ilgili sorularınız için ilçenizden sorumlu ÖDM personeli ile iletişime geçebilirsiniz.

 

Tüm veriler okul öğrencilerinin ortalaması alınarak yapılacaktır, hesaplamayı kolaylaştırmak için resmi yazı ekinde excel dosyası gönderilmiştir. Verileri oluştururken rakamsal hata yapmamaya dikkat ediniz.

OKULLARIN YAPACAĞI İŞLEMLER

 1.ADIM: Okul ortalama bilgileri resmi yazıda belirtilen form aracılığı ile alınacaktır, resmi yazıda internet adresi verilen formu 01 Temmuz 2024 pazartesi günü mesai bitimine kadar mutlaka doldurunuz.

2.ADIM: Oluşturduğunuz excel dosya adını ilçe ve okul adını yazarak  odm20@meb.gov.tr  adresine gönderiniz.

 

Not: Excel dosyasındaki toplam doğru, yanlış,boş hesaplamasında öğrenciye ait olmayan boş satırlardaki sıfır(0) rakamlarını siliniz.

Veri toplama süreci sona ermiştir, dosyalarını gönderen okullarımıza teşekkür ederiz.

 

Gerzele Mahallesi, İbrahim Cengiz Caddesi, No.56/A Merkezefendi/Denizli - 02585024008___ 05057492966

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.